Arónia JARABINA ČIERNA

Arónia čiernoplodá – zdravé cievy, znižovanie krvného tlaku a cholesterolu, boj proti vzniku aterosklerózy

7,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 43ec517d68b6 Kategórie: ,

Popis

Aronia čiernoplodá je iskra života pre naše telá. Aróniová šťava obsahuje veľké množstvo sekundárnych rastlinných látok, jej vlastnosťou je silná bunečná ochrana, používa sa pri mnohých ochoreniach. Posilňuje imunitný systém, je dobrá pre srdce a cievy, zvyšuje prekrvenie, znižuje krvný tlak, redukuje proces starnutia ciev. Arónia si nevyžaduje výnimočné požiadavky na pôdu a je odolná voči mrazom. Kríky dosahujú výšku 1,5 metra, kvitnú v máji. Zber začína podľa polohy od polovice augusta. Úrodu zberajte až po dozretí plodov. Vo vyzretých plodoch je najviac účinných látok.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia