Broskyňa CRESTHAVEN

Vynikajúca neskorá, vhodná aj do chladnejších oblastí, samoopelivá odroda. Stredne odolná voči kučeravosti, mrazuvzdorná.

11,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: eccbc87e4b5c Kategórie: ,

Popis

Neskoro dozrievajúca vynikajúca odroda. Plody sú stredne veľké až veľké, guľovité, atraktívne, chuť je sladko navinulá, aromatická a lahodná. Dužina je veľmi dobre oddeliteľná od kôstky, plody nie sú citlivé na otlačenie. Rodivosť je pravidelná a vysoká. Je vysoko odolná voči mrazom a stredne odolná proti kučeravosti broskýň.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia