Čerešňa KAREŠOVÁ podpník colt

Kvalitná srdcovka, skorá, cudzoopelivá. Plody sú veľmi kvalitné, veľké, netrpia vrtivkou čerešňovou. Vhodná na priamy konzum.

10,50

Nie je na sklade

Katalógové číslo: c9f0f895fb98 Kategórie: ,

Popis

Patrí medzi stredne skoré odrody. Rastie bujne, neskôr stredne bujne. Kvitne stredne skoro, je cudzoopelivá, vhodné opeľovače sú odrody Gaštanka, Napoleonova a i. Dozrieva koncom júna. Plod je stredne veľký až veľký, tvar srdcovitý. Šupka je tenká, tmavočervená, lesklá. Dužina je tmavočervená, mäkká, šťavnatá, sladká, veľmi dobrej chuti. Šťava silno farbí. Odroda vyžaduje teplejšie oblasti. Vzhľadom na svoju skorosť, napadnutiu vrtivkou čerešňovou spravidla uniká. Kvety sú proti jarným mrazom pomerne odolné.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia