Čerešňa slaborastúca REGINA

Neskorá pomaly rastúca tmavá chrupka, vhodná na malé slnečné priestranstvo do mesích záhrad. Plody sú žiarivo-červené a chrumkavé. Dobre sa tvaruje.

16,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9bf31c7ff062 Kategórie: ,

Popis

Neskorá, tmavočervená, pevná chrupka, s veľmi vysokými a stabilnými výnosmi. Pochádza z Nemecka. Odroda je cudzoopelivá, z opeľovačov jej najviac vyhovujú Kordia. Rodivosť je veľmi skorá, pravidelná. Plody sú veľmi veľké, tmavočervené, sladké, aromatické, pevné, odolné k praskaniu. Plody sú pomerne odolné k chorobám.Na slabo rastúcich podpníkoch GISELA 5 dorastá iba do výšky 3,5 metra a šírky len 1,5 metra. Nenáročná na prostredie. Vhodná do výsadieb, spolu s odrodou Kordia.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia