Čerešňa slaborastúca SYLVIA

Neskorá pomaly rastúca čerešňa, vhodná na malé slnečné priestranstvo do menších záhrad. Plody sú žiarivo-červené a chrumkavé. Dobre sa tvaruje.

16,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: aab3238922bc Kategórie: ,

Popis

Neskorá čerešňa s pomalým rastom, vhodná na pestovanie do menších záhrad. Na slabo rastúcich podpníkoch GISELA 5 dorastá iba do výšky 3,5 metra a šírky len 1,5 metra. Plody sú stredne veľké až veľké, tmavočervené, tuhé, veľmi chutné. Šťava dobre farbí, má harmonickú arómu. Plody sú chutné, dozrievajú koncom júna až začiatkom júla. Plody sú výborné na konzum ako čerstvé, zmrazené alebo aj na výrobu džemu. Rodiť začína skoro a spoľahlivo. Odroda dobre rastie v každej čo i len trochu úrodnej a dobre priepustnej pôde. Vyžaduje slnečné stanovište, v tieni sa jej nedarí.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia