Černica NAVAHO

Stredne skorá beztŕňová černica s veľkými šťavnatými plodmi výbornej aromatickej chuti.

4,50

Nie je na sklade

Katalógové číslo: fbd7939d6749 Kategórie: ,

Popis

Černice vyžadujú slnečné stanovisko a priepustnú pôdu. Černice striháme až po zbere ovocia. Odroda sa vyznačuje vzpriameným rastom,nepotrebuje oporu. Výhony sú bez tŕňov. Plody sú tmavočierne, lesklé, veľké, dužina je šťavnatá a aromatická. Zber plodov trvá od júla až do septembra. Plody majú všestranné využitie. Odroda ´Navaho´ má veľmi vysoké a pravidelné úrody a je odolná voči chorobám. Rodí na dvojročnom dreve, preto odrodené výhony po zbere vyrežeme od zeme.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia