Hnojivo HAKOFIT B CITRUSY 0,5l

Hakofyt B citrusy organominerálne hnojivo optimalizované pre citrusy a iné exotické rastliny náročnejšie na výživu.

2,95

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 1385974ed590 Kategórie: ,

Popis

Zloženie: Hakofyt B citrusy je komplexné hnojivo, ktoré obsahuje (v porovnaní s Hakofytom B) zvýšený objem a rozšírenú sadu aminokyselín, ako aj vyšší obsah železa, zinku a sacharidov.Charakteristika a použitie: Hakofyt B citrusy je výsledkom dlhoročnej spolupráce s Botanickou záhradou UPJŠ v Košiciach, ktorej cieľom je snaha o zabezpečenie optimálnej výživy pre pestovanie exotických a vzácnych rastlín. Okrem citrusov je vhodný pre všetky rastliny, ktoré vyžadujú kvalitnú výživu.

Ďalšie informácie

Veľkosť

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia