Hruška CLAPPOVA MASLOVKA podpník hruška planá

Patrí medzi najkvalitnejšie maslovky. Plody sú veľké, šťavnaté a všestranne využiteľné.

7,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 98f137082101 Kategórie: ,

Popis

Letná odroda, zberá sa v polovici až koncom augusta. Plody sú nadpriemerne veľké, dužina je šťavnatá, výborná, aromatická, mimoriadne chutná, po rozkrojení nehnedne. Je veľmi úrodná. Odroda Clappova patrí v celosvetovom meradle medzi najkvalitnejšie maslovky. Vhodná je na priamu konzumáciu, konzervárenské spracovanie, ako aj na výrobu destilátov.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia