Hruška JÚLOVÁ podpník hruška planá

Letná odroda, slabo korenistej sladkej chuti. Odolná voči chorobám, vhodná aj do vyšších polôh.

7,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 1f0e3dad9990 Kategórie: ,

Popis

Letná odroda, zberá sa postupne od polovice júla. Plody sú menšie až stredne veľké, šupka zrelých plodov je zelenožltá, na slnečnej strane červeno pruhovaná, bodkovaná. Dužina je stredne šťavnatá, sladko navinulá, slabo korenistá, príjemná. Do rodivosti nastupuje skoro, úrody sú pravidelné a vysoké. Nie je náchylná na chrastavitosť. Hodí sa aj do vyšších polôh.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia