Hruška KONFERENCIA podpník dula

Jednou z najobľúbenejších jesenných hrušiek vôbec. Dozrieva od polovice septembra a je vhodná aj na uskladnenie. Je vhodná pre pestovanie aj v menej priaznivých oblastiach.

7,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 37693cfc7480 Kategórie: ,

Popis

Najviac pestovaná jesenná odroda, zberá sa koncom septembra, konzumnú zrelosť dosahuje v októbri až novembri. Plody sú stredne veľké, typického fľaškovitého tvaru. Dužina je šťavnatá, aromatická a veľmi dobrá. Plody sú vhodné na priamy konzum i na kompóty. Rodivosť je skorá a vysoká. Odroda je veľmi plastická, vhodná na pestovanie vo všetkých oblastiach.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia