Hruška WILLIAMSOVA podpník hruška planá

Kvalitná neskoro letná odroda. Plody sú veľké, vynikajúcej maslovej chuti. Vhodná aj do vyšších polôh.

7,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3c59dc048e88 Kategórie: ,

Popis

Letná odroda, zberá sa koncom augusta, skladovať sa dá asi mesiac Plody sú stredne veľké až veľké, v plnej zrelosti žltej farby, vynikajúcej maslovej chuti, silne aromatické vhodné na priamy konzum a konzervárenské spracovanie. Odroda je ideálna na pálenie. Hodí sa aj do vyšších polôh. Je jednou z najkvalitnejších neskorých letných odrôd.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia