Jabloň KOŽENÁ RENETA KORMOŠ MM 106

Stará zimná odroda pravdepodobne pochádza z Francúzska. Odolná voči mrazu a chrastavitosti.

6,90

Nie je na sklade

Katalógové číslo: c0c7c76d30bd Kategórie: ,

Popis

Stará odroda pravdepodobne francúzskeho pôvodu. Rast stromu je dosť bujný. Odolnosť voči mrazu je vysoká, proti opadu jabĺk stredná, proti chrastavitosti je odolnosť vysoká. Plody sa zberajú v októbri a vydrží až do apríla aj dlhšie. Jablká sú stredne veľké, plocho guľovitého tvaru, zelenej farby s hnedočerveným líčkom a drsnou šupkou. Dužina je belavo žltá, dobrá, jemná. Odroda nenáročná na stanovisko.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia