Jabloň stĺpovitá GOLDCATS MM 106

Zimná stĺpovitá odroda Goldcats sa vyznačuje vysokými úrodami, dlhou dobou skladovania a rezistenciou proti chorobám.

13,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 72b32a1f754b Kategórie: ,

Popis

Pochádza z Nemecka. Plody sú veľmi veľké, sladké, s výraznou kyselinkou, skladovanie je možné minimálne do februára. Farba plodov je zeleno-žltá, s pekným červeným líčkom. Rast je stredne silný, vzrast robustný. Dozrieva v polovici septembra, dlhé obdobie zberu. Má výborné trhové vlastnosti, dlhá doba skladovania, vysoká rezistencia voči chorobám.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia