Japonská slivka BLACK DIAMONS

Odroda japonskej slivky, ktorá vyniká úrodnosťou, vysokými výnosmi a je vysoko mrazuvzdorná.

14,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 1afa34a7f984 Kategórie: ,

Popis

Odroda vyšľachtená v USA. Podpník Wavit je špeciálny slabo rastúci podpník pre moderné pestovanie, je úplne mrazu odolný, stromy sú zdravé a dlhoveké. Koruna je stredná, štíhla, nezahusťuje sa. Na dosiahnutie kvalitných plodov vyžaduje prebierku. Začína kvitnúť stredne neskoro, odroda je cudzoopelivá. Vhodným opeľovačom je iná japonská slivka, napr. Santa Rosa. Plody sú stredne veľké, guľovité, čučoriedkovo modré, pevné, dobre znášajú manipuláciu a skladovanie, všestranného využitia. Dužina plodov je šťavnatá, žltej farby, aromatická, sladká. Kôstka dobre oddeliteľná od dužiny. Dozrieva koncom júla až začiatok augusta. Odroda sa vyznačuje vysokou, stabilnou a pravidelnou úrodnosťou.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia