Japonská slivka SANTA ROSA

Japonská slivka obľúbená pre svoju vysokú mrazuvzdornosť a veľmi dobrú odolnosť voči chorobám.

14,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9b8619251a19 Kategórie: ,

Popis

Patrí medzi veľmi známe odrody japonských sliviek. Podpník Wavit je špeciálny slabo rastúci podpník pre moderné pestovanie, je úplne mrazu odolný, stromy sú zdravé a dlhoveké. Kvitne stredne neskoro a je cudzoopeliva, mrazuvzdorná. Plody sú veľké, guľaté ružovofialové až tmavofialové, vhodné na všestranné využitie. Plody sú šťavnaté, veľmi aromatické, veľmi dobré, skôr sladké ako kyslé. Dozrievajú koncom augusta. Úroda je stabilná, pravidelná.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia