Lieska HALLSKÁ OBROVSKÁ

Obľúbená veľkoplodá lieska s chutnými veľkými plodmi. Nenáročná na pestovanie.

6,50

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6ea9ab1baa0e Kategórie: ,

Popis

Úrodná odroda dozrievajúca koncom septembra, plody sú veľké, široké, výrazne sladkastej chuti. Jadro je veľké, chuť jadra je sladká. Je cudzoopelivá a do rodivosti vstupuje po 5 rokoch po výsadbe. Rodí pravidelne i v menej priaznivých podmienkach.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia