RÍBEZLA ČIERNA kmenný tvar

Nenáročné drobné ovocie na kmienku, ktoré by nemalo chýbať v každej záhradne. Odolná voči chorobám. Vhodná aj na mechanizovaný zber.

4,50

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3295c76acbf4 Kategórie: ,

Popis

Stredne skorá odroda čiernej ríbezle dozrievajúca v polovici júla. Kmenný tvar sa vyznačuje ľahším zberom, ošetrovaním a šetrením priestoru. Nevýhoda je životnosť cca 10 rokov. Potrebuje oporu. Bobule má veľké, kvalita plodov je dobrá. Plnú rodivosť dosahuje už treťom roku, Ker je vitálny a mohutný, dosahuje výšku okolo 2 m. Titania je odolná voči hrdze ríbezľovej a rezistentná voči múčnatke na ríbezli. Odroda Titania je vhodná na mechanizovaný zber.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Intenzia rastu

Rez

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia