Ringlota ALTHANOVA

Najstaršia a najrozšírenejšia na svete. Jesenná odroda s veľkými plodmi a odolnosťou voči mrazom a strednou odolnosťou voči šárke. Potrebuje opeľovača napr. Zelenú ringlotu.

9,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: fe9fc289c3ff Kategórie: ,

Popis

Dozrieva začiatkom septembra. Plody sú veľké až veľmi veľké. Šupka plodov je zelenožltá, prekrytá fialovou farbou. Dužina plodov je zlatožltá, veľmi šťavnatá, vynikajúcej rozplývavej chuti. Rodivosť je veľká až veľmi veľká. Odolnosť proti mrazu je vysoká, proti šárke je stredná. Odroda je vhodná najmä do južných a stredných polôh, vyhovujú jej kvalitné pôdy. Odroda je cudzoopelivá, vhodný opeľovač je napr. Zelená ringlota.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia