Vinič štepený NERO

Skorá odolná tmavomodrá odroda s veľkými strapcami.

6,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 0f28b5d49b30 Kategórie: ,

Popis

Skorá stolová odroda dozrievajúca od polovice augusta. Strapec je veľký, kónický. Bobule má stredne veľké až veľké, mierne oválne, tmavomodrej farby. Dužina je šťavnatá, veľmi príjemnej chuti. Odroda Nero je dobre rezistentná (odolná) proti múčnatke a peronospóre a preto nevyžaduje chemickú ochranu proti týmto chorobám, navyše netrpí ani spŕchaním súkvetí a dobre znáša zimné mrazy. Odroda svojou skorosťou dozrievania, odolnosťou proti hubovým chorobám a mrazom je vhodná aj do okrajových oblastí pestovania viniča. Nero je možné taktiež využiť na výrobu ružových vín.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Mrazuvzdornosť

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia