Vinič štepený POLOSKEI MUŠKÁT

Odolná odroda so žltozelenými veľkými strapcami.

6,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: a8baa56554f9 Kategórie: ,

Popis

Stredne skorá stolová odroda dozrievajúca v druhej polovici septembra. Strapec je veľký až veľmi veľký, voľný. Bobule má stredne veľké, guľaté, žltozelené, chuť je príjemná, jemne muškátová. Úrodnosť je stredná až vysoká. Pölöskei muškát je dobre rezistentný (odolný) proti múčnatke a peronospóre a preto nevyžaduje chemickú ochranu proti týmto chorobám. Drevo je dobre odolné proti mrazu.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Mrazuvzdornosť

Spon

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia