O nákupe

Informácie o nákupe

Kvalita na prvom mieste

Našou prioritou je rozšíriť naše služby o predaj kvalitných, odolných rastlín za výhodné ceny so 100 % garanciou vrátenia peňazí v prípade neujatia rastlín. Naši dodávatelia sú v prvom rade zo Slovenska, čo dáva záruku pre aklimatizáciu v našich podmienkach.

Do budúcna plánujeme náš sortiment rozširovať o doplnkový tovar. Samozrejmosťou je telefonické a e-mailové poradenstvo. Zelený balík – prečo? Nielen preto, že rastliny sú zelené, ale snahou je šíriť ekologické povedomie aj v tejto oblasti, ako napríklad predaj biologickej ochrany rastlín, bez tvrdej chémie a balenie bezpečne a ekologicky.

O nás

Volám sa Michaela a pochádzam z mesta Prešov. Celá moja rodina nadovšetko miluje pohyb na čerstvom vzduchu a prácu v záhrade. Bývame v malebnej dedinke na severe Slovenska v regióne PIENIN.

Pred pár rokmi sme sa z panelákova hlavne kvôli deťom a plnohodnotnejšiemu životu presťahovali na vidiek. Začali sme opravovať starý dom, pestovať zdravé potraviny, staráme sa o staré stromy a začali sme chovať včely.

Ku projektu Zelený balík ma inšpiroval manžel, ktorý vyštudoval Krajinné inžinierstvo a tvorbu krajiny na TU vo Zvolene a zaoberá sa realizáciou záhrad úspešne už 10 rokov.  Ako matka na plný úväzok sa okrem domácnosti starám aj o našu záhradu. Z mojej záľuby pestovania a starostlivosti o rastliny sa doteraz tešila moja rodina, kamarátky a susedia.

Som rada, že moja záľuba sa stala aj mojou prácou.

Tím zelenýbalík.sk

Každý kto pracuje v tíme Zeleného balíka je niečím výnimočný. Má svoju vlastnú prácu, ale všetkých nás spája priateľstvo, príroda a hodnoty. Vytvárame si tak svet, v ktorom chceme naozaj žiť. 

Okrem e- shopu sa zameriavame na odborný rez ovocných stromov aj pomocou stromolezeckej techniky a realizáciou záhrad.

Michaela

Manažuje všetko okolo internetovej stránky, stará sa o zákazníkov a s láskou poctivo balí každý zelený balík. Popri tom sa stará o deťúrence, dom a záhradu.

Milan

Manžel, odborne odpovie na každú Vašu otázku, zabezpečuje dodávateľov. Okrem hlavnej práce stíha zariadiť všetko okolo realizácie záhrad, odborne orezáva staré ovocné stromy a jeho vášňou sú prírode blízke záhrady.

Marián

Najskúsenejší člen tímu, vyštudovaný ovocinár, ktorý aj vo svojom zrelom veku lezie po stromoch ako mládenec. Svoje 30 ročné skúsenosti rád odovzdáva ďalej.

Lukáš

Vyštudovaný ekológ a najlepší stromolezec. Špecializuje sa na ošetrenie stromov pomocou stromolezeckej techniky v ťažko dostupných podmienkach.