Jabloň JONATHAN MM 106

Stará neskorá klasická zimná odroda, výborne skladovateľná do júna, ktorá je však citlivá na múčnatku a chrastavitosť.

6,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: d645920e395f Kategórie: ,

Popis

Stará neskorá zimná odroda, pochádzajúca z USA, ktorá vznikla ako najdený semenáč okolo roku 1800, výborne skladovateľná do mája až júna. Plody sú stredne veľké, základná svetložltá farba je prekrytá tmavočervenou farbou. Dužina je krémovožltá, veľmi šťavnatá, voňavá a má výbornú chuť. Odroda je vhodná pre vyššie polohy, kde má dostatok pôdnej a najmä vzdušnej vlahy, na ktorú je veľmi náročná. Proti mrazom je strom dosť odolný. Jonathan je výborná stolová odroda, ktorá je však citlivá na múčnatku a chrastavitosť.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia