Hruška stĺpovitá CONCORDE podpník dula

Stĺpovitá odroda hrušky, vyznačuje sa nadpriemernou úrodnosťou. Plody sú veľké, chutné, veľmi šťavnaté s príjemnou arómou.Je vysoko odolná voči chorobám.

14,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 42a0e188f503 Kategórie: ,

Popis

Stĺpovitá zimná odroda, dozrievajúca koncom septembra. Doba skladovateľnosti je do februára. Plody má veľké, zelenožlté, podlhovasté s maslovou, lahodnou dužinu výbornej chuti. Netrpí na chrastavitosť a je vhodná aj do stredných aj vyšších polôh aj na ekologické pestovanie.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia