Jabloň HELIODOR M 106

Zimná česká odroda skladovateľná do apríla. Vhodná do všetkých ovocinárskych oblastí. Odroda je rezistentná na chrastavitosť a málo náchylná na múčnatku.

6,80

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9fc3d7152ba9 Kategórie: ,

Popis

Zimná odroda skladovateľná do marca až apríla. Svoj názov získala podľa žltého drahokamu a je vhodná aj pre ekologické pestovanie. Plody sú stredné, žlté a guľovito kúžeľovité s hladkou, mierne mastnou a lesklou šupkou, bez hrdzavitosti. Dužina je žltá, veľmi šťavnatá a príjemne aromatická. Dozrieva začiatkom októbra a konzumne dozrieva asi 14 dní po zbere. Odroda je rezistentná na chrastavitosť a málo náchylná na múčnatku.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia