Jabloň stĺpovitá SUNCAT MM 106

Letná odroda, podobá sa na Pinovu. Je rezistentná voči chorobám a odolná voči škodcom, vhodná na ekologické pestovanie. Je cudzoopelivá. Všestranné využitie.

13,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: a684eceee76f Kategórie: ,

Popis

Jesenná odroda, plody sú svetločervené, s veľmi dobrou kyslastou chuťou. Je to nenáročná odroda na klimatické podmienky a netrpí na hubovité choroby. Dozrieva koncom augusta, obdobie zberu je pomerne dlhé. Plody sú odolné chrastavitosti, múčnatke a rakovine. Strom sa dokáže účinne brániť náletom vošiek. Najvhodnejšími opeľovačmi sú jej príbuzné stĺpovité jablone Greencats a Redcats. Vďaka stlpovitému rastu tvoria krátke, postranné, plodiace výhony, teda rez nie je väčšinou potrebný. Rastie skôr slabo. Mrazuvzdorná do -30C.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Mrazuvzdornosť

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia