Slivka JOJO

Poloslivka Jojo dozrieva v septembri. Vyznačuje sa všestranným využitím, je samoopelivá, odolná voči neskorým mrazom a rezistentná voči šárke.

9,90

Nie je na sklade

Katalógové číslo: ad61ab143223 Kategórie: ,

Popis

Stromy poloslivky Jojo sú stredne silného až slabšieho vzrastu, kvitnú pomerne skoro. Plody sú stredne veľké, elipsovité. Dužina je žltozelená až oranžová, tuhá a stredne šťavnatá. Chuť dužiny je sladko navinulá až sladká, priemerne aromatická. Kôstka je úzko eliptická, z bočného pohľadu symetrická a jemne zrnitá. Zdravotný stav stromov je dobrý. Plody sa zberajú v prvej dekáde septembra. Plody sú vhodné na priamy konzum i konzervárenské účely. Odroda je odolná k neskorým jarným mrazom. Je rezistentná voči šárke. Odroda je vhodná do stredne teplých pestovateľských oblastí. Odroda je samoopelivá.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia