Jabloň SPARTAN M 9

Stará jesenná odroda so sladkými a šťavnatými plodmi atraktívnej tmavočervenej farby.

6,50

Nie je na sklade

Katalógové číslo: ec5decca5ed3 Kategórie: ,

Popis

Známa stará jesenná odroda. Vyznačuje sa stredným rastom. Plody su stredne veľké, takmer úplne prekryté tmavočerceným líčkom, oinovatené. Dužina je biela, veľmi šťavnatá, sladká, velmi chutná. Plody je dobre zbierať v druhej polovici septembra, potom pri dobrom uskladnení vydržia aj do konca januára. Odporúčame prebierku plodov a pestovanie na úrodných pôdach v teplejších oblastiach. Odolnosť voči chorobám je pomerne dobrá. Vyznačuje sa odolnosťou voči mrazom a je dobrý opeľovač.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Rez

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia