Jabloň stĺpovitá STARCAT MM 106

Zimná obľúbená odroda stĺpovitých jabloní, plody chutné červenej farby, nenáročná, vhodná na ekologické pestovanie bez postrekov.

13,00

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 9f61408e3afb Kategórie: ,

Popis

Odroda stĺpovitých jabloní Starcats má jasno červené, veľmi chutné a pevné plody. Plody pevne držia na strome, čím sa predlžuje čas zberu. Nie je citlivá na chrastavitosť, múčnatku a rakovinu. Nenáročná na podmienky. Vhodná na ekologické pestovanie bez postrekov. Dozrieva na prelome augusta a septembra. Odroda je stredného vzrastu, skoro tvorí krátke bočné výhonky.

Ďalšie informácie

Veľkosť

Kontajner

Stanovišťe

Pôda

Intenzia rastu

Spon

Podpník

Zber plodov

Pestovanie

  1. Dodacie lehoty sú špecifikované podľa dostupnosti tovaru a sezóny, obvykle   do 3 dní. V niektorých prípadoch (nedostupnosť tovaru, vyššia moc – počasie) môžu byť aj dlhšie (od 1 až do 3 týždňov). O približnom termíne dodania sa môžete kedykoľvek informovať emailom alebo telefonicky. Rastliny sú starostlivo zabalené a zabezpečené tak, aby čo najlepšie zniesli prepravu k Vám. K cene objednaných rastlín účtujeme poštovné a balné 8,99 € (slovenská pošta – expres kuriér). Objednávky vybavujeme podľa poradia v akom boli prijaté. Tovar odosielame v pracovné dni pondelok až štvrtok.
  2. Osobný odber rastlín a nákup bez objednávky nie je možný.
  3. Dopravu tovaru k zákazníkovi zabezpečuje slovenská pošta. Cena za dopravu Vám vždy bude automaticky vygenerovaná počas nákupného cyklu ešte pred potvrdením objednávky.
  4. Platba za tovar sa vykonáva nasledovnými spôsobmi:

Dobierka: priplatok 1,00 €  k cene dopravy (platba kuriérovi pri prevzatí tovaru, možnosť platby platobnou kartou kuriérovi)

Bankový prevod: bezhotovostným prevodom vopred na účet SK48 8360 5207 0042 0364 0583

V deň doručenia Slovenská pošta telefonicky kontaktuje kupujúceho o presnom termíne doručenia